
Bántalmazta osztálytársát, majd elkötötte anyja kocsiját és balesetezett egy tini - Videó
Az egyik nyíregyházi parkban találta meg egy nemrég szült nő méhlepényét egy kutyasétáltató. Azonnal értesítette a rendőröket. A babát viszont hiába keresték, nem találták meg. Kiderült, hogy egy nyíregyházi nő szülhette meg itt a gyerekét még tavaly áprilisban.
Az újszülöttet egy pulóverbe csomagolta, a helyszínen magára hagyta, a szándéka mindenképpen arra irányult az ügyészség szerint, hogy az életét kioltsa a csecsemőnek. Ezután hazament és nem számolt be senkinek arról, hogy gyermeket szült.
A kétgyerekes anya korábban járt orvosnál, ahol megállapították, hogy terhes, ezután viszont nem kereste fel a védőnőt és a párja elől is titkolta harmadik gyereküket.
Sokkoló, de nem ez volt az első eset, hogy végezhetett újszülött gyerekével. 2016-ban, amikor még egy nyíregyházi gimnázium konyháján dolgozott, az iskola wc-jében szült meg. A babát egy rongyba csavarta, majd az iskola előtti kukába tette. A méhlepényt akkor a nyomozók a lefolyóban találták meg. A nő azt állította gyereke halva született. A kicsi holtteste azóta sem került elő, így nem tudták bizonyítani, hogy megölte a babát.
Az ügyészség így most csak a 2021-es gyerekgyilkosság miatt tudott vádat emelni ellene. Ott ugyanis részben beismerte tettét, és azt is elmondta, hogy a kicsi felsírt miután megszülte.
15 év fegyházat kért a vádhatóság a nőre, ha az előkészítő ülésen mindent beismer.
Úgy tudjuk a kétgyerekes anya azért szabadult meg az újszülöttektől, mert ismert ügyvéd szeretőjétől esett teherbe.
A nyomozók alapos kutatást végeztek. Búvárok vizsgálták át a tavat és a kukákat is átkutatták, de a két újszülött holtteste azóta sem került elő.
Korábbi cikk:

Bántalmazta osztálytársát, majd elkötötte anyja kocsiját és balesetezett egy tini - Videó

Befagyott folyón motorozott két férfi, fotón a veszélyes jelenet

Sok háztartásban helyreállt a szolgáltatás Kazincbarcikán, összefogással segítik a bajba jutottakat

Telefontöltő miatt késelte meg saját húgát

Újabb fiatal tűnt el Budapesten, a rendőrök a lakosság segítségét kérik

Videón a hevesi "láncfűrészes", egy családi ház udvarán akciózott

Véget ért a keresés: Holttestet talált a Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat

Börtönbe megy Rozi megkínzója

Szívszorító fotót tettek közzé az eltűnt Egressy Mátyásról, szertefoszlani látszik minden remény

Kirepült az autóból, a helyszínen meghalt egy iváncsai férfi

Munkavégzés közben rosszul lett és meghalt egy autóbuszvezető

Óriási fordulat: Tévhit keringhetett az eltűnt Egressy Mátyásról