
Fotók érkeztek a súlyos balesetről az M5-ösön: kamion és vontató ütközött
Az Exatlon Hungary egykori Bajnoka, a sikeres labdarúgó, Ujvári Izabella már többször megsérült a pályafutása során, egyik térdét műteni is kellett. Iza az Exatlon harmadik évadának volt az egyik Bajnoka Dominikán, ahonnan szintén azért kellett idő előtt hazatérnie, mert egy porcsérülés keletkezett a korábban már műtött térdében. Az orvosok nem engedték így tovább versenyezni, mert az maradandó kárt okozott volna a lábában.
A sportoló végig Bajnokként küzdött az Exatlonban és sosem akarta feladni, de az egészsége sokkal fontosabb volt, ráadásul még hosszú ideig szeretné labdarúgó karrierjét folytatni, amihez elengedhetetlen, hogy sérülésmentes legyen.
Amióta otthon van, rálépett a gyógyulás útjára, és mindent megtesz, hogy mihamarabb visszatérhessen a pályára. Saját orvosa úgy ítélte meg, hogy a térdét műteni kell, azonban közeledik számára az Európa-bajnokság, ezért most nem fér bele neki egy műtét rehabilitációval. Így az a döntés született, hogy az Eb-t bevállalja porcos térddel és a verseny után egyből kés alá fekszik, hogy a következő világbajnokságra teljes értékű lábbal tudjon készülni.
Addig is Iza folyamatosan azon van, hogy meggyógyuljon és mindent meg is tesz ezért. A válogatott focista szerdán például egy hatalmas injekciót adatott be magának jobb térdébe, amivel saját vérplazmáját fecskendezték a szervezetébe. Jelenleg ezzel a kezeléssel próbálják kihozni a lehető legtöbbet a térdéből.
"Mindent megteszek azért, hogy a sportágamban én legyek a legjobb" - írta Iza Instagram-oldalán.
A címlapfotó illusztráció

Fotók érkeztek a súlyos balesetről az M5-ösön: kamion és vontató ütközött

Emelőkosárral vonultak a tűzoltók egy teraszhoz - váratlan fordulat lett a vége

Balesettel indult a kiskunhalasi motoros felvonulás, videón az ütközés pillanata

Kényszerleszállás történt egy baranyai focipályán - videóval

Vonattal ütközött egy motoros Tiszalöknél, ketten megsérültek

Kiemelt razzia kezdődik hétfőn az utakon

Mentőhelikopter szállt le az óvodánál Sárisápon

Várandós élettársát bántalmazta egy Veszprém vármegyei férfi - videóval

Első emeleti ablakból zuhant ki egy hároméves kisfiú Győrben

Tragikus hír érkezett a Csákberénynél eltűnt férfiról

Kiderült, volt-e kábítószer az eltűnt 18 éves fiú szervezetében

Így fogták el az ukrán aranykonvojt + videó