
KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
A 40 éves kalocsai férfi az élettársával közösen nevelt 13 éves fiukat részegen több alkalommal bántalmazta, az éjszakai órákban az alvó, ezáltal kiszolgáltatott kisfiút rendszeresen, erőszakkal szexuálisan zaklatta.
A férfit időközben az általa szintén bántalmazott élettársa elhagyta.
A férfi erőszakának végül az vetett véget, hogy a fiú a tanárának beszámolt a történtekről. A gyámhatóság a fiút kiemelte a férfi gondozásából, nevelésbe vette és nevelőszülőnél helyezte el.
Ezt követően a férfit a nyomozók őrizetbe vették, majd megtörtént a letartóztatása. Cselekményét eddig nem ismerte be.
A vádemelést követően a Kecskeméti Törvényszék fenntartotta a férfi letartóztatását. A tizennyolcadik életévét be nem töltött hozzátartozója sérelmére, erőszakkal, folytatólagosan elkövetett szexuális erőszak bűntettével és kiskorú veszélyeztetésének bűntettével vádolt férfira a törvény 5 évtől 20 évig terjedő szabadságvesztés kiszabását teszi lehetővé.
A Szegedi Fellebbviteli Főügyészség egyetértett a törvényszék indokaival, ezért indítványozta az elsőfokú bíróság határozatának helybenhagyását az ügyben másodfokon eljáró Szegedi Ítélőtábla felé.
A címlapfotó illusztráció.

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Részegen száguldott a rendőrök elől, végül pórul járt a motoros - videóval

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!

Úszva próbált elmenekülni a rendőrök elől - a Dunába ugrott

Most érkezett: gyerek is van a magyar elhunytak között a kenyai repülőbalesetben

Kutyasétáltatás közben vízzel teli gödörbe zuhant egy 15 éves lány Zircen