
Több mint 30 milliót nyúlt le egy dohánybolti eladó Békésben
Saját bajtársukhoz riasztották múlt vasárnap a Szikszói és az Encsi Mentőállomás egységeit. A mentők ugyan perceken belül a helyszínre értek, de Barna Sándor gépkocsivezető életét a hosszas újraélesztés ellenére sem tudták megmenteni.
"Sándor 2005 óta szolgálta odaadóan hivatását, kezdetben a Szikszói Mentőállomáson, majd a megye több állomásán is teljesített szolgálatot. 2010-től a Tiszaújvárosi Mentőállomás bajtársi közösségének lett nagyra becsült és szeretett tagja" - olvasható az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán.
A mentőszolgálat szerint Sándor tiszta szívéből szerette hivatását, rengeteg szakmai képzésen vett részt, számtalan életet mentett meg, valamint rengeteg rászorulónak segített a 13 év alatt.
"Kollégái rendkívül segítőkész és jószándékú embernek ismerték, aki fiatalabb bajtársait mindig csendesen, mosolygósan terelte a jó irányba. Miután eredeti szakmája kőműves volt, szabadidejében több bajtárs házának építését is segítette. Hirtelen halálával betölthetetlen űrt hagy maga után. Isten nyugosztalja!" - zárta bejegyzését a mentőszolgálat.

Több mint 30 milliót nyúlt le egy dohánybolti eladó Békésben

Ibrányból érkezik az ország fenyőfája

3 éves kisfiút kellett újraéleszteni az úszásoktatáson Budapesten

Vita után kizuhant a harmadik emeletről Csepelen

Hatalmas lángok csaptak fel a 9. kerületben - videóval

Kis híján agyonverte öt hónapos kislányát Kenyerin

Horváth László: Magyarországnak még van esélye arra, hogy megállítsa a kábítószeripart

Hófúvás, ónos eső, durva, ami a jön - figyelmeztetéseket adtak ki

Gyilkosság történt Abonyban

Ki akartak ugrani a harmadik emeletről Csepelen, mert halálfélelmük volt

Meghalt Mészáros Tibor

Rengeteg a baleset a havazás miatt, sok helyen fennakadást okoz