
Fejest ugrott a mókába a Nyíregyházi Állatpark jegesmedvéje - Videó

A rendőröknek olyan információ jutott a tudomására, hogy egy debreceni lakásban marihuánát termeszt egy albérlő. A nyomozók 2021. április 8-án kutatást tartottak az ingatlanban. A 28 éves marokkói állampolgár szobájának több pontján is találtak kábítószergyanús zöld növényi származékokat és nagy meglepetésükre a ruhásszekrénybe egy egész tő cannabis volt beállítva – közölte a rendőrség.
A rendőrök a növényi származékokon kívül, az azok termesztéséhez szükséges műszaki eszközöket is lefoglalták, a külföldi férfit pedig előállították. Gyanúsítotti kihallgatását követően kábítószer birtoklás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak vele szemben büntetőeljárást.
A Debreceni Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és a keletkezett iratokat a napokban megküldte az illetékes ügyészségnek.

Fotók: police.hu

Fejest ugrott a mókába a Nyíregyházi Állatpark jegesmedvéje - Videó

Drámai életmentés a befagyott jégen Szolnoknál - Fotók

Operatív Törzs: Életveszélyes a jégre menni, már többeket kellett kimenteni

Végzetes lakástűz történt Encsen

Tacskót, mankót, de még fűrészlapot is elhagytak a vonatokon

Eltűnt egy féléves miskolci csecsemő, nagy erőkkel keresik

Kegyetlen támadás Dunaújvárosban, egy cuki kiskutya az áldozat

Puskával menekült az erdőbe Sárbogárdnál, elfogták

Kigyulladt egy katonai teherautó az M0-áson - Fotók

Kisfiúhoz siető mentőhelikopterrel történt baj Nyírbátorban

Egy nő meghalt Nagykőrösnél egy borzasztó ütközésben

Aranybányát csináltak a magyarok, már csak ide járnak szabadidejükben