
Robbantásra készültek Győr mellett, lezárták a környéket a hatóságok
A szomszédok értesítették a rendőrséget. Most vádat emeltek ellene.
Tenyek.hu 2024. január 16., kedd 09:41
2023 februárjában elvesztette édesapját egy Győr melletti településen élő 48 éves férfi, és ez annyira megviselte, hogy gyakran a közvetlen környezetén vezette le feszültségét.
A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség keddi közleménye szerint a férfi szeptemberben azzal fenyegette hazaérkező szomszédait, hogy felrobbantja két gázpalackját.
Néhány nap elteltével az említett tárgyakat a ház ablakában jól láthatóan bútorokra helyezte hét Molotov-koktélnak kinéző befőttesüveggel és egy benzineskannával együtt.
Ezt természetesen kiszúrták a szomszédban élők, akik értesítették a rendőrséget. Az egyenruhások végül katasztrófavédőkkel, mentőkkel, bombakutatókkal és drónkezelőkkel vonultak ki a helyszínre, lezárták a környéket, valamint lekapcsoltál a villamoshálózatot és a gázt.
A fenyegetőző férfivel szemben minősített közveszéllyel fenyegetés miatt emelt vádat a Győri Járási Ügyészség, ami miatt akár öt évre is börtönbe kerülhet.
+Ez is érdekelheti

Pusztító tűz tombolt egy idős férfi otthonában: csak a holttestére bukkantak a tűzoltók

Nyomozást indított a rendőrség a Tisza-adatbotrány ügyében

Újabb részletek derültek ki a diósjenői tragédia után

A nyílt utcán támadtak rá a fiatal művészre Kaposváron

Késes ámokfutó ugrott be egy budapesti óvoda udvarára

Napokig élt halott édesanyjával egy férfi Dunakeszin

Zsigó Róbert: szerdától érkezik a nyugdíjkiegészítés

Élettársa mellkasán égette el a cigarettát: döbbenetes részletek a Nagykáta környéki terrorból

Dráma a 4-es főúton: több embert a roncsokból vágtak ki

Új hírek jöttek a szentmártonkátai vonatbaleset egyetlen túlélőjéről

Darabokra szakadt a teherautó, mindent csirkehús lepett el az M5-ösön

211 bulizót igazoltattak a rendőrök



