
Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon
Egy váci dohánybolt előtt egy társaságban iszogatott két ismerős 2022. október 2-án éjszaka. Hajnali háromnegyed öt körül egy férfi kocsijával az üzlet elé parkolt, és míg beszaladt vásárolni, az autót járó motorral hagyta – olvasható a Pest Vármegyei Főügyészség csütörtöki közleményében.
Észrevette ezt a társaság is, ezért ketten odasétáltak, beszálltak, majd el is akartak hajtani a helyszínről a kocsival. A tulajdonos a trafikból látta, hogy baj van, kiszaladt, és a kocsi elé lépve próbálta visszatartani a tolvajokat. A vezető azonban elütötte őt, majd hirtelen jobbra-balra rángatta a kormányt, végül felhajtott a járdaszegélyre, ezért a kapaszkodó férfi leesett a motorháztetőről.
A sofőr ezután ismét gázt adott, nekiment egy fának és egy oszlopnak, majd a páros kiugrott az autóból, és gyalog távozott.
Az áldozat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy röviddel a kórházba szállítását követően meghalt.
A vezető ellen nyereségvágyból elkövetett emberölés miatt, míg bűntársával szemben jármű önkényes elvétele miatt emelt vádat az ügyészség.

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított

Videón a balatonfűzfői büntetőfékező, elkerülhetetlen volt a legrosszabb

A tűzoltók segítenek eljuttatni a karácsonyi ajándékcsomagokat a rászoruló egyszülős családoknak

Tizenöt százalékkal csökkennek a vonatjegyek árai az „okos” utasoknak

Faddi baleset: 4 gyerek is a kocsiban utazott

Elütöttek egy iskolába siető fiút Nagykanizsán, helyszíni fotók érkeztek

Kiadták a figyelmeztetést, a fél országra kiterjed

A szökőkútból "lefetyelt" egy BMW Kaposváron, elképesztő balesetet vettek videóra

Döbbenetes, hogyan manővereztek egy kamionnal az M4-esen - videóval

Felgyújtotta terhes szeretőjét egy balmazújvárosi férfi

Látványos kulisszák: óriási szárnyakkal pózol Tóth Gabi legújabb klipjében