
Népszerű bébiételről derült ki, hogy baj van vele - visszahívták a boltokból
Döbbenetes átverés áldozata lett Reviczky Gábor – mesélte el a rendőrség pénteki figyelemfelhívó videójában.
A nagy horgász hírében álló Nemzet Művésze meglátott az interneten egy rendkívül drága, 350 ezer forint értékű horgászorsót 36 ezer forintos áron. Bár azonnal gyanakodni kezdett a lehetetlenül alacsony ár miatt, úgy gondolta, szerencsét próbál.
Utólag már semmi meglepő nincs abban, hogy nem azt kapta, amiért fizetett, de a csalók arcátlanságát nem lehet szó nélkül hagyni.
Reviczky Gábor megmutatta a kamerának azt a szétnyúzott zacskót, amiben elküldték neki a szerinte körülbelül 2500 forintot érő eszközt. 33 ezer forintért rendelt mellé egy binokuláris távcsövet is, de azt egy gyerekjátékkal helyettesítették a zsiványok.
Ezzel nemhogy távolra nem lehet látni, közelre se
– magyarázta a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész.
A videó végén megkért mindenkit, hogy ne dőljön be a szélhámosoknak, ne hagyják megkárosítani magukat, ezért minden esetben ellenőrizzék a cég hitelességét.

Népszerű bébiételről derült ki, hogy baj van vele - visszahívták a boltokból

Perceken múlt az élete, összeesett egy nő az egyik budapesti uszodában

A Bloomberg is arról cikkez, hogy a MOL szárnyal Orbán Viktor washingtoni győzelme után

Sállal próbálta megfojtani feleségét, de elfáradt a biharkeresztesi férfi

Irgalmatlan balhé, dobálózás, csapkodás alakult ki egy kispesti kúton - Videóval

Hernádi Zsolt: elkerülte Magyarország az üzemanyagár-robbanást az amerikai megállapodással

Hihetetlen, hogy mivel helyettesítette a rendszámot

Meghalt egy motoros, szörnyű tragédia történt Gyomaendrődnél

Brutális késelés Borsodban, két üvegpoharat is megevett a támadó

Napokig élt édesanyja holttestével egy férfi Dunakeszinél

Őrült száguldás után halt meg a házaspár Újszilvásnál

Kigyulladt két szauna Budaörsön, 350-en menekültek ki