
Kutya vezette a tűzoltókat a bajba jutott barátjához Hevesben
Több ezren szemtanúi voltak a Facebookon azoknak a szürreális jeleneteknek, amelyek Fehérgyarmaton játszódtak le szombaton este. A Nyírségi Civil Kontroll és Jogvédő Iroda képviseletében egy férfi élő adásban hívott rendőrt a rendőrökre, miután véleménye szerint balesetveszélyesen, mi több, a KRESZ-t megsértve mértek sebességet.
A felháborodott bejelentő részletesen megindokolta, miért látja problémásnak az egyenruhások módszerét.
Nem fért a fejébe, hogyan állíthatták le a forgalommal szembe a kivilágítatlan kocsit úgy, hogy a fél sávot elfoglalja, ezzel a záróvonal átlépésére kényszerítve a szabályosan közlekedő sofőröket. Az egész ellenőrzéssel talán a legnagyobb baj pedig az volt a férfi elmondása alapján, hogy civilnek álcázott autóból történt.
A kihívott egyenruhások perceken belül megérkeztek, ám képtelenek voltak egyről a kettőre jutni a jogvédővel. Az egyik rendőr zászlós szerint kollégái mindenben szabályszerűen jártak el, a sebességmérés pedig a közvetítés végére be is fejeződött.

Kutya vezette a tűzoltókat a bajba jutott barátjához Hevesben

Na szia mentő – megszólalt a mentésirányítás vezetője

Egy időben elolvasott levél mentette meg az életét Borsodban

Megszólalt a tatabányai horrorbaleset fiatal áldozatának édesanyja

Kigyulladt egy szállodahajó Budapesten

Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok

Holttestet találtak egy budapesti lakásban, borzalmas részletet tárt fel a toxikológiai vizsgálat

„Tíz hónap után kezdtem felfogni, hogy meghalt a fiam” – egy bedrogozott sofőr miatt halt meg Erzsébet fia

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül