
Az ön otthonában is ott lapulhat – Népszerű terméket hívott vissza a Nébih
Halálos baleset történt még hétfőn reggel a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Rakamazon. Egy Nyíregyháza irányába tartó szlovák rendszámú kisteherautó elgázolt egy 37 éves férfit, aki az út túloldalán lévő üzletbe szeretett volna eljutni.
A helyiek szerint nagy gondot okoz számukra, hogy az érintett szakaszon nincs zebra felfestve, reggelente pedig hatalmas a forgalom, így nem könnyű átkelni az út egyik oldaláról a másikra.
A kocsi nem jött nagy tempóval, de a gyalogos nagyon szerencsétlenül esett, és bekerült a furgon alá.

Fotó: Tények
A mentők két óra alatt stabilizálták a férfi állapotát, majd mentőhelikopterrel Nyíregyházára szállították. Olyan sérüléseket szenvedett azonban, hogy a kórházban életét vesztette.
Kiderült, hogy az áldozat, Gábor egy szálloda igazgatójaként dolgozott, és éppen idén házasodott össze párjával – tudta meg a Friss Média.

Az ön otthonában is ott lapulhat – Népszerű terméket hívott vissza a Nébih

Újra erőre kapott a forint

Egy nő életét követelte a sárvári tűzeset

Felállították az ország karácsonyfáját

Hibás áru vagy eltűnt rendelés? – Íme a megoldás

Megszólalt a rendőrség az egy hete eltűnt piros kabátos tinédzser ügyében

Dráma Szabolcsban, nem sírt fel egy újszülött

Szíjjal verték, ólba zárták őket: szigorú ítélet előtt a gyerekeiket kínzó szatmári rémszülők

Szombat után újabb fordulat a benzinkutakon

Több mint 30 milliót nyúlt le egy dohánybolti eladó Békésben

Ibrányból érkezik az ország fenyőfája

3 éves kisfiút kellett újraéleszteni az úszásoktatáson Budapesten