
Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus
Régi ismerősével futott össze egy alsópetényi férfi a Nógrád vármegyei tereskei tónál augusztus elején – írta szerdán a police.hu.
A két cimbora előbb elbeszélgetett, majd délután eldöntötték, hogy pecázás után egyikük szátoki otthonában töltik az éjszakát.
Másnap reggel a befogadott férfi vissza akart menni horgászni, de előtte még hálátlan vendég módjára körülnézett ismerőse otthonában.
A hálószobában meglátta a házigazda pénztárcáját, amiből előbb kivett 50 ezer forintot, majd megpillantott egy pár, már kissé viseletes Puma cipőt. A lábbeli ramaty állapota sem tudta eltántorítani a férfit szándékától, és már abban indult el Tereske irányába.

Fotó: police.hu
Hamarosan hazatért a ház tulajdonosa is, meglepődve tapasztalta, hogy se pénz, se cipő, és logikusan felvetődött benne, hogy rég nem látott „barátja” áll a rejtélyes eltűnések mögött.
Értesítette a rendőröket, akik rövidesen ellátogattak a tereskei tóhoz, ahol a lopott sportcipővel a lábán találták a 24 éves férfit, így sok nyitott kérdés nem maradt.
Elfogták és előállították a nógrádi Puma-tolvajt, aki kihallgatásán mindent beismert.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi