
Borzalmas horror Mosonmagyaróváron, a kórházban meghalt az áldozat
Egy első emeleti panellakás konyhájában ütött ki tűz hétfőn délután Miskolcon, a Középszer utcában – derül ki a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Hírportál beszámolójából.
A kiérkező tűzoltóknak sikerült eloltani a lángokat, egy embert pedig kihoztak az épületből. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint pedig ezt követően átvizsgálták a lépcsőházat.
A tüzet látva sok helyi a szívéhez kaphatott, ugyanis pont ebben a társasházban történt egy szörnyű tragédia 2009 augusztusában. Akkor hasonlóan lángok csaptak fel az egyik lakásban, az akkori tűzeset pedig egy anya és két gyereke életét követelték.
Címlapfotó: Borsod Online/YouTube

Borzalmas horror Mosonmagyaróváron, a kórházban meghalt az áldozat

Meghalt Németh Erzsébet

Gázóra mellett gyulladt ki egy autó Mezőhegyesen

Szörnyű emberölés történt Letkésen

Betonmixer gázolt halálra egy nőt Egerben

Fotók érkeztek, tűz ütött ki egy debreceni gyárban

A pezsgődurrantással indul az új otthontámogatási program, a kereslet és a kínálat is felfuthat januárban

Tapétavágó késsel támadt, majd zsineggel ölt szabadulása másnapján

Új korszak az energiaellátásban

Életveszélyesen driftelt egy fiatal BMW-s Tapolcán, majd rombolt

Két halálos tűzeset is volt az éjszaka

A 13 éves Ádám küzdött anyukája életéért