Összeveszett a testvérével, ezért kocsit rongált

A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

A berettyóújfalui rendőrök rongálás miatt folytatott eljárást egy komádi férfival szemben. A gyanúsított Berettyóújfalun a Hétvezér utcában egy zsalukövet dobott egy parkoló kocsi szélvédőjére május 2-án hajnalban.

A rendőrök a férfit még a helyszínen elfogták, majd előállították. Kihallgatásán beismerő vallomást tett. Tettét azzal magyarázta, hogy ideges volt, mert előtte összeveszett a testvérével, ezért vezette le a dühét egy autón – közölte a rendőrség.

A berettyóújfalui rendőrök az ügy vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat átadták az ügyészségnek.

Fotók: police.hu

2022. július 24. 12:20
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
Cukorbeteg Barbie forgalmazását jelentette be helyi idő szerint kedden a babákat gyártó Mattel, hozzátéve, hogy az ú...
Három év várakozás után visszatér a slágergyáros páros: Szikora Róbert és a Valmar együttes! Már készül a következő ...
family
PUSZTÍTÁS - Meghalt egy középkorú férfi, lezuhant a létráról, miközben egy viharban kidőlt fát akart feldarabolni Le...