
Csodás égi jelenségek és együttállások várnak ránk idén
Hirtelen összeesett egy sétáló idős nő pénteken Tatabányán. Néhány perc múlva egy járókelő vette észre a földön elterült asszonyt, és a segítségére sietett. A gyalogos megvizsgálta a bajbajutottat, aki ekkor már nem lélegzett, ezért hozzálátott az újraélesztéséhez – számolt be egy szerdai bejegyzésében az Országos Mentőszolgálat.
Az eseményekre felfigyelt egy szintén arra járó nő, aki hívta a mentőket. A helyszínre küldték a legközelebbi mentőegységet, és riasztást adtak le a SzívCity alkalmazáson keresztül, amire egy szabadnapos mentő is reagált, és a beteghez rohant.
A mentőautó perceken belül megérkezett, és onnantól a szakemberek folytatták az életmentést, amelyet siker koronázott. Végül az asszonyt stabil állapotban szállították kórházba.

Csodás égi jelenségek és együttállások várnak ránk idén

Súlyos baleset történt a hódmezővásárhelyi szánkópályán

Jelentkezett a 1,5 milliárdos kárt okozó férfi a pusztító mosonmagyaróvári tűz után

17 éves fiú ölt Szabolcsban, áldozatára gyújtotta a házat - újabb részletek derültek ki

Avatár segít a Heim Pál Gyermekkórházban

Komoly változást hoz a hétvége, így készüljön fel rá!

Világhírű előadók érkeznek Magyarországra

Videón, ahogy árokba csapódott, majd felborult egy autó Nagyhegyesnél

Halálos tragédia történt az 5-ös úton

Havazás után ilyen időre számítsunk az év első hétvégéjén

Kést rántott egy férfi egy dombóvári rendelőben

Tűzijáték okozhatta a 1,5 milliárdos kárt Mosonmagyaróváron