
Folytatódik a tavaszias idő, de jöhet zuhé is
Kis híján tragédia történt az M7-es autópályán néhány nappal ezelőtt, amikor a forgalom hirtelen lelassítása miatt majdnem egymásba csúszott a kocsisor a belső sávban.
A Budapesti Autósok egyik olvasójának fedélzeti kamerája elölről és hátulról is rögzítette a vészfékezés pillanatait, amiben ugyan ő még biztonságosan le tudott lassítani, ám a mögötte érkező furgon alig néhány centiméterrel állt meg az autó mögött. A fehér kisbusz sofőrje a külső sáv felé kormányozva állt meg, amivel végül se az előtte haladónak, se a mellette érkezőnek nem ütközött neki.
Az M7-esen Budapest felé tartva, a belső sávban kialakuló sor miatt hirtelen lassulásból majdnem ráfutásos baleset áldozatai lettünk.
Igaz, volt még előttem hely, viszont nem egyszerű egy ilyen szituációba mindenkit óvni.
Balra kormányoztam, szerencsére a mögöttünk érkezők is reagáltak – még ha kicsit későn is -, valamint mögöttünk érkező nem ment neki a mellette haladónak, így megúsztuk szerencsére
– írta videójához hétfőn a kamerás autó sofőrje.
Címlapfotó: Budapesti Autósok Közössége

Folytatódik a tavaszias idő, de jöhet zuhé is

Lebontotta a forgalomterelő oszlopokat, hogy előrébb jusson az M1-esen - videóval

Új fejlesztésekkel bővült a Gondosóra applikáció

Hihetetlen: 126 elfogatóparancsot adtak ki ellene 13 hónap alatt

Villanyoszlopnak csapódott egy autó Miskolcon - videó

Fotók érkeztek a súlyos balesetről az M5-ösön: kamion és vontató ütközött

Emelőkosárral vonultak a tűzoltók egy teraszhoz - váratlan fordulat lett a vége

Balesettel indult a kiskunhalasi motoros felvonulás, videón az ütközés pillanata

Kényszerleszállás történt egy baranyai focipályán - videóval

Vonattal ütközött egy motoros Tiszalöknél, ketten megsérültek

Kiemelt razzia kezdődik hétfőn az utakon

Mentőhelikopter szállt le az óvodánál Sárisápon