
Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus
Szerda este edzés közben lett rosszul az a 30 év körüli férfi, akihez egy fővárosi boksz klubba kérték a mentők gyors segítségét. A bokszoló először furcsán érezte magát, kiment a mosdóba, ahol hirtelen összeesett, ezért több sporttársa azonnal a segítségére sietett és mentőt hívtak.
A rutinos mentésirányító instrukciói alapján megvizsgálták a férfit, aki már nem lélegzett, ezért a telefonos utasítások szerint a sportolók azonnal megkezdték az újraélesztést. Az egész edzőterem segített és egymást váltva küzdöttek a beteg életéért, amit a perceken belül helyszínre érkező mentők emelt szinten folytattak.
Az ellátás még sokáig zajlott a helyszínen, az időben megkezdett mellkasi nyomások végül sikerre vezettek és a férfit stabil állapotban szállíthatták kórházba a mentők.

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi