Óriási rendőri akció Miskolcon, leállt a forgalom

A miskolci villámcsődület a város egyik legforgalmasabb terén volt.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság legújabb baleset- és bűnmegelőzési kampánysorozatának nyitányát tartották meg a város egyik legforgalmasabb terén - írta a police.hu.

Az egész kampány célja, hogy felhívja a figyelmet az élet törékenységére és arra, hogy milyen módon védhetjük meg magunkat, hogyan tudjuk elkerülni a baleseteket vagy azokat a szituációkat, amelyek révén bűncselekmények áldozataivá válhatunk.

Fotók: police.hu

A rendezvényre a rendőrség az eLTE Best Dance Company táncstúdiót és a Destination Brass Band együttest kérte fel Hopka Péterrel együtt, hogy a zene és a tánc segítségével átadják az információt az emberek számára.

A megelőzési kampánysorozat, amelynek segítője és támogatója Miskolc város, a nyári időszakban tart, zárórendezvényére pedig szeptemberben kerül sor.

2021. június 16. 08:18
Öt év letöltendő börtönbüntetésre ítélte a bíróság Kirgizisztánban egy független, a kormányt többször bíráló hírport...
Vasárnap este ismét a felhőtlen szórakozásé a főszerep, hiszen jön a Sztárban Sztár All Stars újabb fordulója. Az el...
A rendőrség visszavonta Ruszin-Szendi Romulusz volt vezérkari főnök fegyverviselési engedélyét.
Esküvőről, élethosszig tartó szerelemről és boldog házasságról álmodozott. Így vágott bele a kísérletbe Dávid Petra ...
family
Ördög Nóra három órákat aludt a forgatási napok között, Nánási Pál pedig a csúszdaparkból indult a fogorvoshoz. Az Á...
family
Újabb meglepetést hozott a magyar űrhajós, Kapu Tibor! Ezúttal a Debreceni Egyetem gigantikus tanévnyitóján, több tí...
family
HÁT EZ MEG MI A SZÖSZ? - Láttak sétáló körforgalmat? Vagy olyat, amivel az autók tudnak legózni? Pedig Solymáron va...
family
FELELŐTLENEK - A szülőket okolja a település az egyhetes csecsemő halála miatt Simontornyán. A gyerekre ráugrott a t...