
Itt vannak a hatos lottó heti nyerőszámai
A barcsi iskolában halálra rémítette a társait és a szülőket egy nyolcadikos diák. A fiú egy pisztolynak látszó tárgyat vitt magával az iskolába csütörtökön. Úgy tudjuk előző nap az egyik lány osztálytárásnak el is mondta, hogy másnap behoz egy fegyvert, hogy néhány fiút megfenyítsen. Információink szerint a 14 év körüli fiatalt kiközösítették és szekálták, ebből lett elege.
Néhány rémült szülő feljelentést tett, amikor megtudták mi történt, a rendőrség pedig lőfegyverrel való visszaélés miatt indított eljárást.
Egy helyi apa szerint azért rémíti meg különösen az itt élőket egy ilyen eset, mert az a fiatal is ebbe a mezőgazdasági technikumba járt, aki három éve vadászpuskával végezte ki saját édesapját, mert szerinte ártott volna az emberiségnek.
Végül kiderült, hogy csak egy játékpisztoly volt a nyolcadikos fiúnál, ezt a rendőrség közölte írásban a Tények megkeresésére. A diák azonban óriási riadalmat okozott.
Az iskolát üzemeltető Kaposvári Szakképzési Centrum belső vizsgálatot indított, hogy milyen következménye lesz a fiú tettének, a nyomozás lezárása után fog kiderülni.

Itt vannak a hatos lottó heti nyerőszámai

Időjárás-jelentés: A következő napok rácáfolnak decemberre

Szörnyű tragédia Mikuláskor, gyászba borult az ünnep Kisvárdán

Olasz dráma a kaposvári konyhában: egymásra hajigálta a kést a házaspár

Elgázoltak egy 70 éves nőt Pécsett

Meddig tart még a drogos sofőrök ámokfutása? Sorra történnek a tragédiák

Kaparós sorsjegyeket rabolt, milliókban reménykedett

Videón, ahogy felgyújtotta ismerőse autóját egy esztergomi férfi

Videón a sárvári boltos banda, trükkös módszerrel fosztogatták az üzleteket

Kilencéves, gyászoló nevelt lányát molesztálta egy férfi

Szerelés közben gyulladt ki egy kocsi Budapesten - videóval

Több mint harmincan sz*xeltek a kiskorúval, kamasz bocsátotta áruba a lányt Zalában