2025. október 31. péntek, Farkas
10°C Budapest

Orbán Viktor: Nekünk Magyarország biztonsága az első!

Orbán Viktor miniszterelnök a NATO-tagországok állam- és kormányfői közül egyetlenként személyesen vett részt Brüsszelben a szövetség pénteki rendkívüli csúcstalálkozóján. A NATO-központban a magyar kormányfő megbeszélést folytatott Jens Stoltenberggel, a szervezet főtitkárával is - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.
Tenyek.hu
2022. február 25., péntek 14:45
Vágólapra másolva!

A tagállamok videókonferencián egyeztettek az Ukrajnát ért orosz támadásról. Személyesen - Orbán Viktoron kívül - a NATO-nagykövetek jelentek meg a tanácskozáson.

A NATO-központba érkezve a magyar kormányfő ismét megerősítette: a jelenlegi háborús helyzetben Magyarország biztonsága az első; és arról is beszélt: a NATO-val közösen védelmezzük Magyarország és Európa határait - közölte a sajtófőnök.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk