
Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján
A találkozót követően Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán videóban foglalta össze a csúcs legfontosabb kérdését.
„Egész Európát leginkább ma a magas energiaárak kérdése foglalkoztatja és gyötri. A magas energiaárak azért álltak elő, mert Brüsszel elhibázta a klímapolitikát. Arra a gondolatra épített, hogy ha fölemeljük az energia árát, akkor az segít a klímavédekezésben. Ez a gondolat megbukott. Az energiaárak növelés tönkreteszi családokat, családok millióit, és tönkretesz egész nemzetgazdaságokat. Ezt a politikát meg kell állítani!
Magyarországon ugyan a családokat védi a rezsicsökkentés, de a fenyegetés állandó, hiszen Brüsszel újabb és újabb áremeléseket javasolt. Ezt meg kell állítanunk. Erre szövetkeztünk, ebben egyeztünk meg ma itt, Madridban” – részletezte a kormányfő.
Címlapfotó MTI
Kapcsolódó téma:
Orbán Viktor: az ukrán-orosz konfliktus de-eszkalációjára és békés megoldására van szükség

Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján

Iszonyatos fegyverarzenál miatt vonult ki a TEK

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!

Három balesetet is okozott a mezítláb menekülő részeg cserbenhagyó

Biciklist gázoltak halálra Kecelnél, két autó ütközött

Tragédiában halt meg egy nő Szenteste hajnalán Hajdúszováton

Egy öt kilogrammos harcsa utazott egy budapesti villamoson

Van, ahol van esély a fehér karácsonyra Magyarországon

Aknafedő alatt ért véget az ózdi tolvaj karrierje

Üldözés közben gázolt halálra egy biciklist egy drogos ámokfutó Győrnél

Holttestet talált Tokajnál egy kiránduló