
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A 46 éves férfi felügyelete alatt álló kiskorú unokahúgát éveken keresztül molesztálta, az Egri Törvényszék ezért 15 évi fegyházban végrehajtandó szabadságvesztésre és 10 év közügyektől eltiltás mellékbüntetésre ítélte. A pedofilt minden olyan foglalkozástól és tevékenység végzésétől is eltiltotta, melynek keretében tizennyolcadik életévét be nem töltött kiskorú részt vesz.
A férfi előbb egy Heves megyei községben, később pedig a fővárosban létesített erőszakkal nemi kapcsolatot gyermekkorú unokahúgával. Rokonként a bizalmi helyzetével visszaélve a mindössze 8 éves kislány jelenlétében pornográf tartalmú filmeket nézett, későbbi időszakban pedig nemi vágyának kielégítése végett erőszakkal és fenyegetéssel szexuális cselekményekre kényszerítette.
A kislány ellenállását fenyegetésekkel, valamint testi erőszakkal törte meg. Azzal fenyegette őt, hogy amennyiben nem tesz eleget, az édesapja börtönbe kerülhet, szeretteit pedig szintén hasonló módon zaklatja.
A megfélemlített lány maradandó pszichés károsodást szenvedett, és csak tizenhat éves korában mesélte el anyjának, mit művelt vele nagybátya - írja a Debreceni Fellebbviteli Főügyészség.
A címlapfotó: Police.hu

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen