Nyakon szúrtak egy férfit az Örs Vezér terén, miután két társaság balhézott

Hat férfi összeszólalkozott valamin. Verekedni kezdtek, majd egyikük kést rántott. A vért látva többen pánikba estek és elmenekültek, végül összesen három sérült került kórházba.

Két járőrkocsi és több mentőautó állt az Örs Vezér terén szombat délután. A HÉV megállóban két háromfős társaság esett egymásnak, majd a verekedés során az egyik támadó nyakon szúrt egy férfit. A környékbeliek először az ordibálásra figyeltek fel, aztán látták, hogy baj van. Egy szemtanú nyilatkozott a Tényeknek.

Tiszta véres volt a mellkasa, gondoltuk, hogy vagy annyira megverték, hogy vérzik mindenhol, vagy pedig lehetséges, hogy megszúrták. Így utólag hallottam is, hogy ez történhetett

– mondta.

Óriási volt a pánik, sokan azonnal a mentőket hívták, mivel látták, hogy a megkéselt férfi erősen vérzik.

A támadás után az elkövetők elmenekültek a helyszínről, de nem volt kizárt, hogy valamelyik HÉV-szerelvénnyel mehettek-e el. Információink szerint ezért több járatot is visszatartottak és olyan is volt, amit menet közben állítottak meg, hogy átvizsgálják azokat. A rendőrök végül ezeken a járatokon nem találták meg őket, de ezzel egy időben máshol is keresték az elkövetőket.

Ez volt a szerencse, az egyenruhások ugyanis fél órán belül elfogták a három támadót a Csertő utcában, Budapest XIV. kerületében.

Ellenük súlyos testi sértés kísérlete, illetve csoportosan elkövetett garázdaság miatt indult büntetőeljárás.

A megkéselt férfi két társa verekedés közben sérült meg, mindhármukat kórházba kellett vinni.

Azt, hogy a két társaság min veszhetett össze, egyelőre nem tudni. A rendőrség kezdeményezte a támadók letartóztatását, sorsukról napokon belül dönt majd a bíróság.

2024. május 13. 07:30
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Egy négy évvel ezelőtti emberölést is rábizonyítottak Japánban egy agresszív barnamedvére, amelyet a múlt héten lőtt...
Legkevesebb huszonnyolc ember meghalt és tíznél többen eltűntek szombaton, amikor hajótörést szenvedett egy turisták...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...