
Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk a következő napokban
Sokkoló részleteket árult el korábban arról, hogyan gyilkolta meg hajléktalan társát Csepelen a férfi a minap a bíróságon. Egy parkban végzett vele, mert barátja a zsebében turkált, cigarettát akart kérni. Brutálisan összeverte, majd egy nejlon zacskót nyomott le a torkán. Áldozata megfulladt.
Fölálltam, minekutána ezt a zacskót a szájába tettem, én ránéztem, de abban a tudatban voltam, hogy jó lenyelte, mozdulatlan volt, de úgy hallottam, hogy ő levegőt vesz
– mondta a férfi.
Az áldozatnak korábban eltört a csípőcsontja, ezért nehezen mozgott, esélye sem volt a védekezésre, amikor társa ütni kezdte. A gyilkos azt mondja, gyógyszerre ivott, ezért nem emlékszik hányszor és mekkorákat ütött. A szakértők szerint azonban csaknem hússzor, és akkora erővel, hogy 49 éves áldozata bordáját is eltörte. A kegyetlen gyilkosság három éve történt, egy kutyáját sétáltató férfi látta meg, ahogy verik az áldozatot. A helyszínen volt egy harmadik hajléktalan férfi is, akit mivel nem segített az áldozatnak segítségnyújtás elmulasztásával vádoltak meg. Most mind a két férfit elítélte a bíróság. A gyilkos súlyos büntetést kapott.
Az elsőrendű vádlottat életfogytig tartó szabadságvesztésre és 10 év körügyektől eltiltásra ítélték, a bíróság a szabadságvesztés fokozatát fegyházban állapította meg. B. Zoltán elsőrendű vádlott feltételes szabadságra bocsátásának legkorábbi időpontját 30 évben határozta meg.
Társát segítségnyújtás elmulasztása miatt kilenc hónap szabadságvesztés büntetést kapott.

Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk a következő napokban

Késsel felfegyverkezett férfi ment be egy XV. kerületi óvoda udvarára, több tucat gyermeket menekítettek ki

Emberi maradványokra bukkantak Devecsernél, 24 éves gyilkosságra derült fény - Videó

Kanállal szúrta ki az ápoló szemét egy férfi

A mentőkre támadt egy ittas nő Budapesten, pedig csak segíteni akartak rajta

Tragédia Rákosligetnél: halálra gázolt egy embert a vonat

674 kilogrammnyi dohánylevelet foglaltak le a Nyírségben

Eddig 50 gyermeket vittek ételmérgezés miatt a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetbe

Motorbaleset a 811-es főúton - Mentőhelikopter sietett a helyszínre

Fél óra alatt elfogták az ózdi férfit, aki ellopott egy nyitva hagyott autót

Aki teheti ma tankoljon: jelentősen drágul az üzemanyag szombattól

Elfogták a rendőrök a halálos gyújtogatót