
Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka
Rongálás miatt ismeretlen tettes ellen folytat nyomozást a rendőrség. A megalapozott a gyanúja annak, hogy a felvételen látható férfi 2022. április 3-án, Szombathelyen a Kiss János utcában szándékosan megrongált egy ott parkoló BMW-t és egy Jaguart is úgy, hogy azok több karosszériaelemét is megkarcolta.
A kamerafelvételek alapján a férfi a Vörösmarty Mihály utca irányából a Hadnagy utca felé távozott. Haja őszülő; sötét színű baseballsapkát és nadrágot, valamint világos színű hátitáskát viselt.
A Szombathelyi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a videófelvételen látható férfit felismeri, vagy tartózkodási helyével kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 06/94/521-090-es telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a „Telefontanú” ingyenesen hívható, 06/80/555-111-es zöldszámán, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámon!

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított