
Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír
A rendőrök police.hu oldalon lévő tájékoztatása szerint a horvát társszervek szerdán éjfél után értesítették a magyar rendőröket arról, hogy az eszéki kórházban elláttak egy nőt, aki vélhetően előző délután Magyarország területén megszülte a gyermekét, majd a csecsemőt magára hagyta.
A 31 éves horvát állampolgárságú nő ellentmondásos információkat adott arról, hogy pontosan hol adott életet a gyermeknek, azonban a rendőrök a beszerzett adatok alapján kutatásba kezdtek, végül a Harkány közelében fekvő Márfa szőlőhegyén csütörtökön délután találták meg az életben lévő újszülöttet.
A csecsemőt még a helyszínen ellátták, majd kórházba szállították, azonban életét már nem tudták megmenteni.
A horvát nő ellen tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Forrás: MTI

Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír

Meghalt Mohácsi Árpád

Zalai testvérpár tragédiája: Döbbenetes felfedezést tettek az áldozatok házában

Testvérpár holttestére bukkantak otthonukban egy zalai településen

Megtartották az Egészséges Táplálkozás Hetét az Aktív Iskolákban

Autósok figyelem! - Itt vannak a 2026-os útdíjak

Rettegés Ferencvárosban: Drogosok dúlják fel a lakók mindennapjait

Futótűzként terjed egy veszélyes vírus Békésben

Jól halad a lakossági egyeztetés a Fertő tavi fejlesztés jövőjéről

Elmetszette lánya zaklatójának nyakát a kerepesi HÉV-megállóban

Hihetetlen, igazi tigrisre bukkantak a magyar rendőrök egy házban

Betonozni hívta a rendőröket