
Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok
Az egész országot megrázta a szerda esti esztergomi tragédia, amikor egy zavart elméjű férfi felrobbantotta a házát.
Információk szerint a fehérgyarmati születésű J. László ellen végrehajtás volt érvényben, mivel nem fizette a villanyszámláit, így az áramot is lekapcsolták nála. A rendőrség az autóját is lefoglalta, ez lehetett az utolsó csepp a pohárban.
A tragédiában a merénylőn kívül a Terrorelhárítási Központ egyik munkatársa életét vesztette. A történtek során összesen 11 ember, tűzoltók, rendőrök, köztük a túsztárgyaló is megsérült. Egy áldozat még életveszélyben van, többen pedig válságos állapotba kerültek.
Úgy tudjuk, aznap azonban két másik egyenruhás is megsérült, ám jóval hamarabb, mint kollégáik.
Szerdán hajnalban egy ittas sofőr gázolt el egy rendőrt és egy polgárőrt Újpesten.
A férfi éjjel kettő óra körül két utasával behajtott a Megyeri út és a Váci út kereszteződésében található benzinkútra, ahol később a baleset történt.
Egyikük bement vásárolni, ám a sofőr és a másik utas a kocsiban maradtak. Ekkor egy rendőr és egy polgárőr igazoltatni akarta őket, de feltehetően nem tettek eleget a kérésüknek, így szóváltásba keveredtek.
Ezt követően az egyik egyenruhás kinyitotta a kocsi ajtaját, de ekkor a sofőr gázt adott és elsodorta a rendőrt és a polgárőrt.
A Tények riportere pénteken a helyszínen járt, ahol még napokkal a történtek után is vérfolt borította a betont.
Információink szerint az egyenruhásokat kórházba szállították, egyikük koponyatörést, másikuk medencetörést szenvedett.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok

Holttestet találtak egy budapesti lakásban, borzalmas részletet tárt fel a toxikológiai vizsgálat

„Tíz hónap után kezdtem felfogni, hogy meghalt a fiam” – egy bedrogozott sofőr miatt halt meg Erzsébet fia

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka