Mintha akciófilmet forgattak volna Máriaremetén, a lélegzet is bennakadt - Fotók

Elképesztő látványt nyújtott a Máriaremetei út, felborult egy autó. A látványtól szinte földbe gyökerezett az ember lába.

Váratlan esemény rázta meg Máriaremete lakóit szombat hajnalban. Egy parkoló járműnek ütközött egy autó az úttesten, ami a becsapódás hatására felborult, és mindent törmelék borított be.

A kocsiban csak a sofőr utazott, aki saját lábán szállt ki a járműből, de a mentők kórházba szállították.

Az esethez a II. kerületi hivatásos és önkéntes tűzoltókat is riasztották. A helyszínelés és a műszaki mentés teljes útzár mellett zajlott – számolt be a balesetről a Rózsadomb Önkéntes Tűzoltó Egyesülete.

2024. november 09. 11:13
A Fidesz a békét és a nyugalmat képviseli. „Tessék választani!” – írta a miniszterelnök.
Mégis mi van abban a programban, amit háromszázan írnak, és ennyire kell titkolni? Az már csak a kisebbik kérdés, ho...
Tavasz óta gőzerővel készül a Tisza Párt programja, de a részleteket még nagyon sokáig titkolni akarják Magyar Péter...
Nagy Ervin szerint nem kell mindent elmondani, mert azt az ellenfelek félreértelmezhetik vagy felhasználhatják – így...
Egy fiatal, boldog pár, akik izgatottan várták első kisfiuk érkezését. Aznap, amikor eljött a 36. heti ultrahang ide...
family
Énekelt, táncolt, szerepelt reality-ben, veszekedett, békült, állt már bíróság előtt is – de egy biztos: sosem lehet...
family
OTT A FARKA! - Ezek akkorák, mint a nyulak. Patkányok leptek el egy 8.kerületi bérházat, de máshol is kritikus a hel...
family
KIVÉGEZTE - Beismerte, hogy leszúrta a barátját az Akácfa utcai gyilkos, társával bulizni érkeztek Budapestre, a fér...
Egy 14 éves kislány a mostani történet főszereplője, aki 130 kilót nyom. Most segítséget kért és ez példaértékű! Sej...
family