
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
"Feltehetően az Országos Mentőszolgálat iránti közbizalmat irigyelte meg az a magán 'egészségügyi szolgáltató', ami a mentők védjegyoltalom alatt álló emblémájának betűit megváltoztatva használja azt saját cégéreként egy személyautón" - számolt be róla az Országos Mentőszolgálat a Facebook-oldalán.
A megtévesztésre alkalmas, szolgálati jármű benyomását keltő fekete autón már több mentős tekintete megakadt az elmúlt hónapokban, azonban csak most sikerült parkolás közben lencsevégre kapni a hamis emblémát.
Véletlenről nincs szó, még betűk típusa is hasonló az eredetihez, csak a név nem ugyanaz - tették hozzá a bejegyzésükben.
Az Országos Mentőszolgálat főigazgatója jogi lépéseket helyezett kilátásba a mentők szellemi tulajdonának védelme érdekében.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen