
Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus
Az internetes társkeresőn garázdálkodó 44 éves Karcagon élő nő ellen 2020-ban tett feljelentést egy paksi lakos. Miután csevegni kezdtek a társkeresőn, néhány hónap alatt a nő kicsalt tőle különböző ürügyekkel másfél milió forintot azzal az ígérettel, hogy majd visszaadja. Miután megszerezte a pénzt a eltűnt.
A nyomozás során a rendőrök megállapították, hogy a középkorú nő még legalább 42 másik férfit károsított meg, akiktől szintén különböző nagyságrendű összegeket csalt ki kölcsönként. Általában megélhetési gondokra hivatkozott, és mindenféle kitalált történettel vezette félre a hiszékeny férfiakat, akiktől összesen mintegy 9.500.000 forintot csalt ki másfél év alatt.
A nőt az sem tartotta vissza a bűncselekmény elkövetésétől, hogy az ország két különböző pontján felfüggesztett börtönbüntetésre ítélték ugyanilyen csalások miatt. 2021-ben is folytatta a férfiak átverését.
A paksi rendőrök végül elfogták, a Szekszárdi Járásbíróság bírája pedig elrendelte a szélhámos nő letartóztatását – számolt be róla a police.hu november 17-én.
A címlapfotó illusztráció ( police.hu )

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi