Milliókat érő aranyláncokat lopott egy újpesti férfi

A tolvaj felmarkolta az ékszereket és futásnak eredt.

Múlt pénteken dél körül B. Mihály háromszor ment be egy újpesti ékszerboltba. Az első két alkalommal csak felpróbált több nyakláncot, majd távozott, harmadszor azonban belemarkolt a pultra letett ékszerekbe, és tizenegy aranylánccal elrohant. A lopással okozott kár több mint kétmillió forint volt.

Fotó: police.hu

A rendőrök a bejelentés után azonnal keresni kezdték a férfit, feltételezték, hogy hamar túl akar majd adni zsákmányán. Megérzésük igaznak bizonyult, így rövid időn belül el is fogták a tolvajt, aki éppen egy VI. kerületi ékszerüzletből lépett ki. Az ellopott ékszereket hiánytalanul megtalálták nála.

B. Mihályt lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására – írta meg a police.hu.

2022. november 02. 09:46
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
időjárás-jelentés, 2025. augusztus 28., csütörtök dél
ÉLETFOGYTIGLAN - Másodfokon is életfogytiglani szabadságvesztésre ítélték az albertirsai családirtót, a férfi két év...
Az ingatlan.com legfrissebb elemzése szerint elindult a mozgolódás az ingatlanpiacon, és különösen az Otthon Start P...
időjárás-jelentés, 2025. augusztus 28., csütörtök reggel
Órákig szenvedhetett, mielőtt meghalt.