
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Pénteken aggódó lakók hívták fel az Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet figyelmét arra, hogy a Budapest III. kerületében a Szilvánus sétánynál, a játszótérrel szemközti zöld területen gyanúsan nagy mennyiségű kutyaeledelt találtak.
A közösségi médiában terjedő bejegyzések szerint felmerült a gyanú, hogy az étel mérgezett lehet, ami veszélyt jelenthet a környékbeli kutyákra és gyermekekre is – közölték bejegyzésükben a közterület felügyelet munkatársai.
Hozzátéve, hogy a lakossági bejelentések alapján kivonultak a helyszínre, ahol védőkesztyűben összegyűjtötték az eledelt.

Fotó: Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet Hivatalos Facebook oldala
Fennállt a veszélye annak, hogy üvegszilánk vagy más éles tárgyak is lehetnek az eledelben, ezért fokozott óvatossággal jártunk el
– nyilatkozta Kuba Richárd közterület-felügyelő.
A közterületfelügyelet kéri a lakosságot, hogy fokozottan figyeljenek a környezetükre, és ha hasonló esetet tapasztalnak, azonnal hívják Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyeletét a +36 1 453 2618 telefonszámon.
Korábbi tartalmak:
Kegyetlenül, vadászgörényekkel kínozta kutyáját egy férfi Tiszaszalkán, videóra vette

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen