
Olcsóbb lett a nagy bevásárlásunk egy év alatt
Hajszálon múlt a tragédia az M7-es autópályán hétfőn, amikor a vihar ereje egy korhadt fát csavart ki és döntött egy éppen haladó autóra – számolt be róla a Budapesti Autósok Közössége.
A jármű az útjavítás miatt a leállósávban közlekedett, amikor a hatalmas fa dőlni kezdett, és egyetlen másodperccel később óriási robajjal csapódott a jármű tetejére.
Az M7-es autópályán haladva, az útjavítások miatt a leállósávban haladva egy óriási korhadt fa zuhant a kocsinkra a tegnapi viharban. Szerencsére nem esett bajunk. Remélem a mögöttünk haladóknak sem
– írta az autóban ülő olvasó, akit a felvételt küldte a közösségnek.
A drámai pillanatokat rögzítette az autó fedélzeti kamerája. A videón jól hallható a rémisztő csattanás, és az is, hogy a bent ülők az ijedtségen kívül szerencsére sértetlenül megúszták az esetet.
Miután megálltunk úgy döntöttünk, hogy két kisgyerekkel a hátsó ülésen, a nagyobb baleset elkerülése érdekében inkább tovább haladunk, így a következő pihenőnél álltunk meg és mértem fel a károkat, valamint felvettem a kapcsolatot a pálya üzemeltetőjével
– tette hozzá a károsult.

Olcsóbb lett a nagy bevásárlásunk egy év alatt

Videón, ahogy egy körforgalomban előzi ki a motorost Esztergomban

Kamu rendőrnek és ellenőrnek adta ki magát – úgy bukott le, hogy igazi jegyvizsgálókat igazoltatott

Extrém gyorshajtót fotóztak Esztergomnál, elképesztő, hova igyekezett

Összetákolt fegyverrel ment bankot rabolni Pilisvörösvárnál - Fotó

Rálőttek egy polgármesterre Veszprém vármegyében

2,8 millióba került két telefonhívás - idős komáromi férfit vertek át csalók

Durva fotók érkeztek a debreceni halálos baleset után

Munkagép és autó közé szorult egy férfi

Súlyos beteg férfi mopedjét gyújtották fel Nógrádban, porig égett - Fotó

Saját kislányát is molesztálta egy miskolci férfi

Furgonos próbált megnevelni egy BMW-st Zuglóban, videón a rögtönzött "tanóra"