Megszülte és megölte kisbabáját egy 15 éves lány Pécsen

A fiatal anyát őrizetbe vették. 

Kedden hajnalban érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy egy 15 éves lány egy pécsi lakásban titokban megszülte gyerekét, a csecsemő azonban ezután életét vesztette – számolt be a police.hu.

A rendőrség jelenlegi információi szerint az újszülött élve jött világra, ezért felvetődött, hogy idegenkezűség végzett vele.

A fotó illusztráció: Shutterstock

A fiatal lányt az egyenruhások előállították, emberölés miatt gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.

A Baranya vármegyei rendőrök szakértők bevonásával vizsgálják a tragédia pontos körülményeit.

Kapcsolódó tartalom: 

Borzasztó, megöltek egy gyereket Jászszentandráson, anyja is meghalt

2024. január 30. 18:38
A szerdán eltűnt két hetes csecsemőt holtan találták meg Nagydorog határában.
Az augusztus 20-ai fővárosi rendezvényeken a mentők 160 embernek nyújtottak segítséget az esti órákig - tájékoztatta...
Szolgálatot teljesítő készenléti rendőrök és három helyi összefogásának, valamint a gyors újraélesztésnek köszönhető...
Van, aki tehetséges énekes. Mások a műsorvezetéshez értenek. De akadnak olyanok is, akik kiváló újságírók. Kádár Món...
family
Az esküvője előtt éppen öt nappal lett rosszul a koktélkirály, Lajsz András. Szépen lassan hatalmasodott el rajta eg...
family
CSECSEMŐGYILKOSSÁG - Megöltek egy kéthetes újszülöttet Nagydorogon. Az anyja azt állította, hogy valaki elrabolta tő...
Korábban már gyermekpornográfia miatt elítélték.
Hétfőn még a stúdióban olvasta fel a legfrissebb híreket, szerdán pedig már a Balaton legnagyobb fesztiváljának szín...
family