
Itt az ítélet: ennyit kapott a német, queer antifa, aki Budapesten vert agyba-főbe magyarokat
Késeléssé fajult egy szóváltás az egyik tatabányai kerékpárúton 2023. július 25-én – derül ki a Komárom-Esztergom Vármegyei Főügyészség keddi közleményéből.
Két férfi a biciklisek számára kijelölt részen italozott. A bódult állapotban lévő páros beszólt egy bringásnak, aki visszafordulva csak egy „valami baj van?” kérdéssel reagált.
A részegek ütésre emelték a kezüket, ezért a biciklis eltolta egyiküket a bal lábával. Ekkor az egyik férfi ököllel megütötte, társa pedig megrúgta, majd megvágta egy tapétavágóval az áldozat arcát, a sniccert pedig az túloldalán lévő bokorba dobta.
A kerékpáros vérezni kezdett, de nyolc napon belül gyógyuló sérüléssel megúszta.
A késelővel szemben súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt emeltek vádat, és végrehajtásában felfüggesztett szabadságvesztést, a próbaidő tartamára pártfogó felügyeletét, illetve indulatkezelési tréningen való részvételt javasol az ügyészség.
A másik férfit garázdasággal vádolják, ezért közérdekű munka kiszabására tettek indítványt.

Itt az ítélet: ennyit kapott a német, queer antifa, aki Budapesten vert agyba-főbe magyarokat

Elképesztő képsorok: Ez történt a Balatonnal pár nap alatt

Mérgezés miatt hívták vissza egy népszerű boltlánc termékét

Rémálom egy családi ház udvarán - versenyt futottak az idővel Terényben

Felmérés bizonyítja: fontos mutatóban produkál egyre kiválóbb számokat Magyarország

Fehérbe borult az ország – lenyűgöző képek érkeztek

Fehérbe borult a Liszt Ferenc reptér - Megszólalt a Budapest Airport

Összeveszett testvérével, ezért felgyújtotta a lakrészét, amiben aludt

Furgonnal ütközött, majd szörnyethalt egy autós Nyárlőrincnél

Nyomozónak adta ki magát, 4 milliót csalt ki egy 81 éves nőtől

A napokban érkeznek a megemelt fizetések - több millió munkavállaló és gyermekes család kap magasabb összeget

Kinyitotta a csomagot, és ellopott 1,5 milliót a berettyóújfalui postás