
Üvöltő zene miatt riasztották a rendőrséget Zuglóba, ijesztő látvány fogadta az egyenruhásokat
Motoros nő a 6-os számú főút fővárosi szakaszán haladt, amikor hirtelen fékeznie kellett. Elveszítette uralmát a jármű felett és elesett. Hosszan csúszott az aszfalton, majd a kétkerekű a szalagkorlátnak csapódott és kettészakadt. A motor első része ezután nekiütközött egy autónak.
A 28 éves motoros nőt a mentők egy órán keresztül próbálták újraéleszteni, végül kórházba szállították, ahol belehalt az életveszélyes sérüléseibe.
Nem ez volt az egyetlen halálos motoros baleset a minap.
Lerepült a sisakja, meghalt a motoros
Lerepült a fejéről ütközéskor a bukósisak, ezért halhatott meg egy 51 éves motoros Zagyvaszántón. A férfi egy családi ház kerítésének rohant a motorjával, majd onnan fejjel egy villanyoszlop betonaljának csapódott. A mentők próbálták újraéleszteni, de hiába, belehalt a sérülésébe.
Jánosházán is motoros baleset történt, a kanyarban sodródott le az útról egy férfi, majd az árokba zuhant.

Üvöltő zene miatt riasztották a rendőrséget Zuglóba, ijesztő látvány fogadta az egyenruhásokat

Rendkívüli hír érkezett az eltűnt pusztavámi férfiról, aki egy búcsúlevelet is hátrahagyott

Feldarabolt holttestet találtak Zalaegerszegen, különös kegyetlenséggel ölték meg az áldozatot

Ha szerda, akkor üzemanyagár-változás: De nem mindenki örülhet

Drámai felvétel, mentők leptek el egy nagykanizsai iskolát

Borzalmas horror Mosonmagyaróváron, a kórházban meghalt az áldozat

Meghalt Németh Erzsébet

Gázóra mellett gyulladt ki egy autó Mezőhegyesen

Szörnyű emberölés történt Letkésen

Betonmixer gázolt halálra egy nőt Egerben

Fotók érkeztek, tűz ütött ki egy debreceni gyárban

A pezsgődurrantással indul az új otthontámogatási program, a kereslet és a kínálat is felfuthat januárban