
Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat
Az egykori kiváló kapus volt klubja vasárnap honlapján közölte, hogy meghalt a "vasasos kézilabdatörténet egyik legkiemelkedőbb alakja".
A weboldal felidézte, hogy a kiválóság a Kilián György Általános Iskola tanulójaként előbb a gerelyhajítással ismerkedett meg, majd 1957-ben kezdett kézilabdázni az Angyalföldi Sportiskolában. 1972 és 1978 között sorozatban hétszer nyert bajnokságot a Vasassal, a Magyar Kupát pedig négyszer hódította el, majd visszavonulása után visszatért az angyalföldiekhez és tagja volt a BEK-ezüstérmes együttesüknek.
Bujdosó Ágota a Vasas első válogatott játékosa volt, a nemzeti csapatban 158-szor lépett pályára, és a 1976-os montreali olimpián, illetve az 1971-es és az 1975-ös világbajnokságon is bronzérmet nyert a válogatottal, melynek csapatkapitánya is volt. A magyar mellett a világválogatottban is többször pályára léphetett.
Bujdosó Ágotát a Vasas SC saját halottjának tekinti.
MTI

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver