
Egy ember meghalt a Törökszentmiklósnál szombat este történt balesetben
Meghalt a kórházban az a 89 éves férfi, akire betondarab zuhant egy debreceni társasházról pénteken – értesült a Hajdú-Bihar Vármegyei Hírportál.
A törmelék egy Holló János utcai épületről esett az idős járókelőre, akit súlyos sérülésekkel vittek el a helyszínről a mentők. Ezt követően egy sikeres műtéten is átesett a férfi, de a koponyáját ért sebesülés olyan komoly volt, hogy a szakemberek minden erőfeszítése ellenére szombaton este az intenzív osztályon életét vesztette.
A rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja, ugyanis nem találtak semmilyen idegenkezűségre utaló nyomot.
Ahogy korábban a Tényeknek egy lakó elmondta, már tavaly is potyogtak betondarabok a házról, ami után csupán átfestették a sérült részeket.

Egy ember meghalt a Törökszentmiklósnál szombat este történt balesetben

Horror a Nagymező utcában: Elözönlötték a rendőrök éjjel a környéket – Videó

„Na szia, mentő” – Az egész ország ezt a pillanatot várta

Gázpalackok szabadultak el az M3-ason, 130-cal kellett kikerülni őket

Nem tudta, kit enged be az autójába egy idős férfi Gyulán

Mentőkutyák és önkéntesek futottak versenyt az idővel Miskolcnál

Ártatlan kölyökkutya lett egy vadász áldozata a Balatonnál

Meg sem állt Ázsiáig, mégis bilincsben hozták haza a szexuális ragadozót - videóval

Késsel tett pontot a veszekedés végére egy szabolcsi férfi, mellkason szúrta vitapartnerét

Tűz ütött ki Gödön

Nevelt lányait erőszakolta meg egy férfi, azok barátnőjét is molesztálta

Gyerekektől csalt ki meztelen felvételeket, meg is erőszakolta egyiküket