
Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett
A tárca felidézte: július elsejétől kapnak négy betűből és három számból álló hatósági jelzést az újonnan forgalomba helyezett gépjárművek Magyarországon.
Az elmúlt három hónapban a Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt. (NISZ) összesített adatai szerint több mint 99 500 gépkocsi állt forgalomba. Csaknem háromnegyedük személyautó, közülük már majdnem 73 ezer büszkélkedhet címeres hatósági jelzéssel. Környezetkímélő hajtásának köszönhetően közel ötezer jármű kapott zöld alapszínűt - írta Facebook-bejegyzésében a TIM.

Az egyénileg választott vagy egyedileg rendelt jelzések iránti érdeklődés fokozatosan csökkent, összesen mintegy 1300 darab kelt el belőlük, több mint felük még júliusban.
A minisztérium jelezte: az autók forgalomba helyezésének üteme nem lassult. A három havi adatokat egy teljes évre vetítve még mindig közel 400 ezerre rúghatna az új gépjárművek száma. A mutató a világjárvány miatti visszaesés következtében tavaly és tavalyelőtt 310-315 ezer darab körül alakult; 2019-ben ugyanakkor rekordot ért az akkor 385 ezres adat.
MTI/A fotó illusztráció (MTI)

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben