
"Na szia mentő!" feliratot kaptak az új mentőautók - Fotó
Csalók áldozata lett Békefi Viktória, a Sztárban sztár leszek! első évadának győztese. Megtévesztő e-mail hatására ő maga adta oda a feltöréséhez szükséges adatokat.
Szeptember 23-án törték fel a Facebook fiókját, melyet rögtön eltulajdonítottak és továbbra is Viktóriának kiadva magukat vezetik a profilt a hekkerek.
„Jogosan merülhet fel a kérdés, hogy: Ez tényleg ekkora tragédia? Most mi lesz? Merthogy Facebook nélkül is élet az élet. Ez így igaz! Természetesen nem létfontosságú, de mégiscsak fent vannak az emlékeim, képek, videók régről, amik nincsenek lementve sehova, a privát üzeneteim, stb... Dehát tudjátok...” – írta az énekesnő a még időben megmentett közösségi oldalán, az Instagramon, majd azt is részletesen elmesélte, hogy miként tudták tőrbe csalni, és hogy miért nem tudja visszaszerezni az oldalát.
„Szóval kaptam egy hivatalosnak tűnő e-mailt a [email protected] e-mail címről, hogy a fiókomhoz hozzárendelnék a kék pipát, ami hivatalossá teszi, csupán annyi a dolgom, hogy elküldöm a személyi igazolványom másolatát. Mivel tudom, hogy így működik a dolog, el is küldtem. Aztán egy azonosító kódot küldött az e-mail címemre, amit továbbítanom kellett neki. Nagy rohanásomban meg is tettem és elküldtem de csak utána láttam, hogy a Facebook jelszó változtatáshoz adtam meg neki egy kódot" - fejtette ki.

"Na szia mentő!" feliratot kaptak az új mentőautók - Fotó

Hivatalos: duplájára nő az ingyenes készpénzfelvétel összeghatára februártól

A Trump–Orbán-találkozó után jön az első nagy dobás: amerikai–magyar alumíniumgyár épül Magyarországon

Videón az óriási becsapódás a körúton - börtön várhat az ámokfutóra

Januárban jön az energiatároló-pályázat – milliókat lehet igényelni

Különös jelenet bontakozott ki egy zuglói kollégium falai között

Sz*x után vágta el a nő torkát a Tiszai pályaudvarnál

Latorcai: eltűnt csomagok és elérhetetlen ügyfélszolgálat, fogyasztóvédelmi vizsgálat indul magyar csomagküldő szolgálatoknál

Az utakon nincs rutin - 3 életveszélyes helyzetet is videóztak

60 lakó menekült ki az éjjel Óbudán

Megkezdte működését az új, csúcskategóriás MR Dunaújvárosban

ÉKM: a STRABAG nem vállal felelősséget a saját munkájáért