Lezuhant egy férfi a KöKi Terminál tetejéről

A 44 éves férfi szándékosan vetette magát a mélybe.

Az ittlakunk.hu információi szerint a halálba ugrott egy 44 éves férfi kedd délután a Köki Terminálnál. A bevásárlóközpontnál több rendőrautó parkolt, valamint egy helyszínelősátrat is felállítottak.

A lap felkereste a BRFK sajtóügyeletét, akik válaszukban tudatták, hogy a bevásárlóközpont tetejéről egy férfi a földre zuhant.

Az esés következtében a 44 éves férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a körülményeket a Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.

Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Címlapfotó: Illusztráció (Budapest Közút)

Kapcsolódó tartalmak:

Borzasztó módon akart öngyilkos lenni egy szekszárdi férfi

Öngyilkos lett a pedofil nevelő

2022. november 23. 09:33
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
időjárás-jelentés, 2025. július 11., péntek
Győzelem, küzdelem, szerelem, válás, anyaság és még sorolhatnánk. Negyed évszázad, még belegondolni is elképesztő. R...
family
Egy döbbenetes felvétel, ami az egész országot sokkolta! Egy szegedi nő épp a vihart videózta, amikor a kamerája elő...
family
AZ ÉVTIZED ÁTVERÉSE! - Nem az utcán történt, hanem a rácsok mögött. Egy szélhámos, aki a cellájából vezette a csalóh...
family
126 millió forint. Ennyi gyűlt össze az Ökumenikus Segélyszervezet Kapaszkodó adománygyűjtő akcióján, aminek célja 1...
family