Lecsaptak egy külföldi drogdíler párosra Debrecenben

A nigériai férfi és a mozambiki nő hamarosan bíróság elé áll. 

Tavaly november 5-én fogták el azt a 22 éves férfit és 23 éves nőt, akik a rendőrség információi szerint egy debreceni apartmanban kábítószert árultak.

Az eddigi információk szerint a külföldi pár elfogásuk előtt egy nappal érkeztek Budapestről, ezen rövid idő alatt azonban több személynek is sikerült eladniuk a tiltott szerekből. A házkutatás során a hatóságok több mint száz alufóliába csomagolt kábítószer-gyanús zöld növényi származékot, digitális mérleget, őrlőt és készpénzt foglaltak le, majd kihallgatták a fiatal párt, akik közül mindketten beismerő vallomást tettek.


Ellenük kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás, ami miatt bűnügyi őrizetbe vették őket, majd kezdeményezték letartóztatásukat, amit az illetékes járásbíróság november 8-án el is rendelt.

A rendőrség a minap befejezte a vizsgálatot, a keletkezett iratokat pedig megküldték az illetékes ügyészségnek – írta meg a police.hu.

2023. február 22. 08:42
Ukrajna immár nyíltan zsarolja hazánkat létfontosságú energiabeszerzési útvonalának elvágásával, ha továbbra sem tám...
Éles diplomáciai feszültség alakult ki Franciaország és Olaszország között, miután Matteo Salvini olasz minisztereln...
Kocsis Máté szerint „a brüsszelita MANöken teljesen elvesztette a fonalat a kamuzásban. Kár folytatnod a blöffölést,...
Migránsellenes tüntetések söpörnek végig az Egyesült Királyságon: Liverpooltól Bristolon át Newcastle-ig tiltakoznak...
Egymás után érkeznek a hírességek a vörös szőnyegre Balatonfüreden. Reflektorfényben a Miss Balaton szebbnél szebb l...
family
időjárás-jelentés, 2025. augusztus 25., hétfő
MC Hawer most jól van. Unokázik, nagypapa lett, újraéli a fiatalkorát és ami a legfontosabb: egyenesbe jött az élete...
family
Sikoltoztak a nézők, Palik László ereiben pedig megfagyott a vér! Elvitték az évad eddigi legnagyobb nyereményét a L...
family