
Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt
Lefoglalt tárgyak sokasága kapható a Nemzeti Adó- és Vámhivatal árverési oldalán. A Nool.hu szúrta ki csütörtökön, hogy február második hetében csak Nógrád vármegyében közel negyven ingóság és négy ingatlan van kalapács alatt, ha pedig alaposan végignézzük ezeket, egészen különös darabokra lehetünk figyelmesek.

Fotó: NAV
Több szamuráj-, két viking-, egy szélesebb pengéjű, egy kétkezes, sőt, egy történelmi spanyol kard is új gazdát keres a NAV online felületén. Egyenként 40 ezer forintnál indulnak az árak, de akad köztük olyan is, amelyért 160 ezer forintot kérnek.
Az összes hasonló tételnél Pásztót adták meg megtekintési helynek, így minden bizonnyal a kelet-nógrádi kisvárosban él az a szamuráj, akinek meggyűlt a baja az adóhatósággal.

Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt

Lezuhant egy ember karácsonykor, mentő és tűzoltó vonult ki a budai alsó rakparthoz

Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk az év utolsó hétvégéjén

Karácsonyi tragédia Szentlőrincen: süteménnyel a kezében halt meg egy férfi

Döbbenetes videó: Egy óriás andalgott Jobbágyi utcáin

Csodálatos képek: Fehérbe borult magyar vidéket fotóztak karácsonykor

Rendőrök és a TEK is kivonult szenteste délutánján a rácalmási temetőbe, drámába torkollott az ünnep a településen

Szörnyű tragédia történt szenteste Algyőn, kék fény villant fel karácsonyi világítás helyett

Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján

Iszonyatos fegyverarzenál miatt vonult ki a TEK

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!