
Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat
Az egész lakótelep zengett a brutális őrjöngéstől, miután megkéseltek egy férfit. A felvételen jól látszik, ahogy a támadó karon szúrta az áldozatát, aki utána próbálta elállítani a vérzést. A család az utcán sétált, amikor a támadó őrjöngeni kezdett velük, majd úgy tudjuk, a táskájából előrántotta a kést és megszúrta az édesapát. Mindezt ráadásul az áldozat családja is végignézte, köztük egy másfél és egy négyéves kislány is, erről az édesanyjuk nyilatkozott könnyeivel küszködve.
Ordít a lányom, hogy anya, anya. És nem engedhetem oda a Gáborhoz és hozzám sem. Valamit kell ezzel ez az emberrel csinálni, mert ez már nem állapot
– mondta Babics Klaudia.
Az áldozat párja várandós, a sokkoló jelenetek miatt pedig ő és a magzat is veszélybe került.
A támadást a férfi egyik barátja is látta, nyilatkozott a Tényeknek.
Éppen túrta itt a hátam mögött lévő kukát és valamit beszólt a Gábornak és leköpte a Gábort, a srác elővett a táskájából egy nagy kést és már szúrt is
– idézte fel a történteket a férfi.
Úgy tudjuk, a dorogi támadó korábban fiatal lányokat is zaklatott, volt, hogy meg is fogdosta őket.
Iskolából jöttem haza busszal és le akartam szállni, nem engedett, utánam nyúlt meg ilyenek
– árulta el Gräff Csenge.
Korábban a Tények beszámolt ezekről az esetekről, akkor a környékbeliek is nyilatkoztak, köztük az a férfi, akit a támadó most megszúrt.
A brutális támadással kapcsolatban a rendőrséget is kerestük, azonban adásunkig nem válaszoltak. Információink szerint az áldozat azóta is kórházban van, ráadásul olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy műteni kell.

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver