
33 centi hó? Autó helyett síléccel vágott neki Sopronnak – videó
Számos baleset és tragédia történt már a magyar utakon, azonban a sofőrök még mai napig tudnak meglepetést okozni az közlekedőknek és Magyar Közút munkatársainak is.
Nemrég ugyanis menet közben gyulladt ki egy kocsi az M0-ás autóúton Csömör térségében, szerencsére sikerült lehúzódnia a sofőrnek. Egy aprócska probléma volt csak, hogy elfelejtette vagy nem tudta behúzni a kéziféket, így pár perc után az autó lángolva begurult a sávok közé – derül ki legújabb Facebook-posztjukból, melyben több, hasonló esetet is összegyűjtöttek.
Ráadásul, mint kiderült, a kocsit éppen akkor vette a sofőr, nem is volt még átíratva és a végén el is hagyta a helyszínt.
A második esetnél, mely a Magyar Közút felvételein látható, a szigetszentmiklósi mérnökség egyik művezetője füstöt vett észre.
Először azt hitte, hogy a leállósávon tartózkodó autó gyulladt ki, de ahogy közelebb ért látta, hogy a rézsű ég, a nála lévő poroltóval sikerült megfékezni a lángokat és a tűzoltók segítségével elkerülték a nagyobb bajt.
Tanuláságok? Legyen nálad poroltó. Ha pedig megállsz - bárhol is vagy - húzd be a kéziféket és ne hagyd el a helyszínt. Ja és figyeljetek arra, hogy nyáron, egy mostanihoz hasonló szárazabb időszakban egy eldobott csikk is könnyen nagyobb tüzet okozhat!
- hívták fel a sofőrök figyelmét.

33 centi hó? Autó helyett síléccel vágott neki Sopronnak – videó

Hihetetlen trükk: kabátujjban csempészett ki 21 pár cipőt egy hajdúböszörményi férfi

Számított rá, hogy a mezőkövesdi rendőrök kopogtatni fognak az ajtaján

Videón, ahogy egy kukát, majd egy autót is felgyújt Zuglóban

Iszonyatos mennyiségű hó hullott Kőszegen - Fotók

Mást is árultak a pult alól a vegyesboltban, jelszóval lehetett kérni

Meghalt egy lakó, tűz ütött ki egy tatabányai társasházban

Operatív Törzs: folyamatos a hóhelyzet kezelése

Szíven szúrta feleségét egy férfi, enyhíteni akarta szenvedését

Iskolai vérengzésre készült egy magyar diák, szélsőséges csoportokhoz csatlakozott az interneten

Borzalmas tragédia Kocsnál, két fiatal szörnyethalt

Magyar Közút: havazás, hófúvás, havas eső és ónos eső is várható a következő 24 órában