Különös kegyetlenséggel gyilkolt két tatabányai férfi

Egy két évvel ezelőtti bűncselekmény kapcsán új fejleményeket állapított meg a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság két elkövetővel szemben, akik a gyanú szerint különös kegyetlenséggel ölték meg áldozatukat.

Két évvel ezelőtt gyilkosság gyanújával végzett nyomozást a rendőrség egy 24 éves tatabányai férfivel szemben. A gyanú szerint P. Norbert 2019 májusában embertelen kegyetlenséggel bántalmazta egy ismerősét, aki ennek következtében életét vesztette. A gyanúsított ezután elvette áldozata telefonját, melyet később eladott. A rendőrök rövid időn belül elfogták és 2019. június 12-én gyanúsítottként kihallgatták P. Norbertet, aki tagadta a bűncselekmény elkövetését. A férfi letartóztatást később megszüntették.

A rendőrség aztán szakértők bevonásával tovább folytatták a nyomozást. Tanúvallómások és kamerafelvételek alapján sikerült azonosítani P. Norbert társát is, a 41 éves, tatabányai B. Róbertet, aki részt vett a gyilkosságban. Ellenük különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntett, valamint kifosztás bűntett miatt folyik eljárás. A kihallgatásukat követően őrizetbe vették a két elkövetőt, majd csütörötkön született rendelet alapján letartóztatták őket - számolt be a police.hu

A címlapfotó illusztráció 

2021. október 14. 14:17
Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondt...
Ha beigazolódik, hogy Ruszin-Szendi Romulusz rendszeresen, akár zárt téri gyűlésekre, akár nyilvános eseményekre feg...
Múlt héten öngyilkosságot követett el Hódmezővásárhely rendőrkapitánya, Szabó Zsolt alezredes. Noha az ellenzék Márk...
Míg 2010-ben három, ma tíz autópálya éri el az országhatárt, miközben 2010-ben kevesebb mint 1300 kilométernyi gyors...
Ordítoztak, sípoltak és gyűlölködő mondatokat kántáltak vasárnap este a Hősök Terén a résztvevők azon a tüntetésen, ...
Ruszin-Szendi Romulusz botránya miatt szigoríthatják a fegyverekre vonatkozó jogszabályokat - erről Rétvári Bence be...
A hódmezővásárhelyi polgármester arra utalt, hogy Szabó Zsolt a Fidesz utasításai miatt jár el, vagy ellenkezőleg: n...
A magyar vállalkozások támogatását is elvenné a Tisza Párt. Ez derült ki Magyar Péter új szakemberének prezentációjá...
A férfi hiteleket vett fel az áldozat nevében.