Közel kétszázzal száguldozott a 61-es főúton

Az ámokfutót végül 200 ezer forintra büntette meg a rendőrség.

A nagykanizsai rendőrök folyamatosan ellenőrzik a térség útjait, melynek célja a sebességtúllépések visszaszorítása, a közúti közlekedési balesetek megelőzése, ezáltal a közlekedésbiztonsági helyzet javítása.

Egyik legújabb ámokfutójuk azonban mit sem törődött az ellenőrzésekkel, ugyanis jelentősen túllépte a sebességhatárt múlt pénteken a 61-es számú főútvonalon. A megengedett 90 km/h helyett 194 km/h sebességgel közlekedett, amellyel veszélyeztette magát és a többi sofőr testi épségét is.

Az autóssal szemben az egyenruhások kétszázezer forint közigazgatási bírságot szabtak ki - olvasható a police.hu oldalán.

Fotó: police.hu

2021. augusztus 16. 13:59
Levált az Axiom-4 küldetés tagjait, köztük Kapu Tibor magyar kutatóűrhajóst szállító SpaceX Dragon űrkapszula magyar...
Az egykori politikus és a Tisztelet Társasága karizmatikus alapítója hosszú hónapok óta küzdött egy súlyos betegségg...
Egyszerűen megdöbbentőnek, de jóval inkább sokkolónak tartom, ahogyan a nemzetközi politikai közösség félrefordítja ...
A kormány mindent megtesz, hogy az Európai Unió foglalkozzon az erőszakos ukrajnai mozgósítással, és Sebestyén Józse...
Lezuhant és súlyosan megsérült egy siklóernyős férfi.
Nem bírta könnyek nélkül, kamerák előtt fakadt sírva Stohl András. Erre senki sem számított a stúdióban, még a sokat...
family
SOKKOLÓ - Az anyja szeme láttára ütött el egy ötéves kisfiút egy motoros Abonyban, videón a baleset. A gyerek valami...
Döbbenetes videó készült arról, ahogy két magyar turista az életéért küzd a görög tengernél. Egy édesapa és a lánya ...
family
Gyönyörű, csipkés ruhában ment férjhez Szandi lánya, Blanka, Las Vegas-i álomesküvőn kelt el az énekesnő lánya. Négy...
family
Kerítésen átmászva, faltörő kossal, üvegeket betörve csapnak le a kommandósok a drogdílerekre, döbbenetes videókon a...
family