
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A 40 éves férfi hadban állt egyik buszsofőr ismerősével, ezért komoly tervet eszelt ki.
Az ügyészség keddi tájékoztatása szerint eldöntötte, hogy buszokat fog kövekkel megdobálni a Rákóczi úton, így levezetve a feszültséget.
2021. június 25-én késő este egy kockakővel a kezében szobrozott az út szélén, majd mikor érkezett egy Keleti Pályaudvar felé közlekedő busz, elsült a keze.
A busz oldalsó ablakán betörte az üveget, a repkedő szilánkok az utastérben, a kő pedig az egyik utason landoltak. Sérülést ekkor nem, viszont több mint 200 ezer forintos kárt okozott.
Videó: ugyeszseg.hu
8 nappal később megismételte. Egy szintén a Keleti felé tartó járatot szemelt ki, majd hasonlóan az egyik oldalsó ablakot vette célba.
Ekkor szétszóródó üvegszilánkok egy 4 hónapos csecsemő fejét sebesítették meg, szerencsére csak könnyebben. Az okozott kárra is rá tett egy lapáttal, ami majdnem elérte a 300 ezer forintot.
Az ügyészség a férfit mindkét esetben rongálással és a közlekedés biztonsága elleni bűntettel vádolja, illetve letöltendő börtönbüntetést kérnek rá.
Címlapfotó: police.hu

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen