
Súlyosan megsérült egy kislány Győrzámolyon
Gabi mindig is rendkívül pörgő, aktív életet élt. Az utóbbi hónapok, és különösen az elmúlt hetek azonban nem csak kihívásokkal, de rengeteg stresszel és nehéz döntésekkel volt teli.
Viszont jól vette az akadályokat, saját bevallása szerint mindig minden élethelyzetből a tanulságokat és az értékeket viszi magával. Határozott egyéniség, aki kiáll az igaza mellett, vállalja az érzelmeit és nem fél nehéz döntéseket meghozni.
Ezzel a lehengerlő határozottságával a Sztárban Sztár Leszek! adásaiban is találkozhatunk hétről hétre, mely során Gabi sem a véleményét, sem az érzelmeit nem rejti véka alá. Láthatjuk, hogy akár a könnyeivel küszködve is meghozza a megfelelő döntést. Teszi mindezt lenyűgöző magabiztossággal, mint vasárnap is, amikor kiválasztotta csapatának tagjait.
Most a magánéletében is egy nagyon fontos döntést kellett meghoznia. Korántsem volt könnyű, hiszen most a kislányát, Hannarózát illetően kellett komolyan és megfontoltan döntenie. Gabi és párja, Krausz Gábor között szóba került, hogy a gyermeket bölcsödébe adják.
A végleges döntést Gabi hozta meg, úgy határozott, hogy Hannaróza bölcsis lesz. Most azonban, hogy rohamléptekkel közeledik az időpont, amikor kislányát először kell igazából hosszabb időre kiadnia gondos anyai kezei közül, némileg elbizonytalanodott, és érzelmileg is érzékenyen érintette döntésének súlya. Instagram story-jában vallott érzéseiről.
"A napokban tudatosult bennem – és alaposan szíven is ütött a gondolat – hogy Hanni pár héten belül bölcsis lesz. Persze az én döntésem volt (Krauszommal egyetértésbn természetesen), de mégis elbizonytalanodtam, hogy milyen változást hoz majd az életünkbe, ha közösségbe megy” – írja Gabi.

Súlyosan megsérült egy kislány Győrzámolyon

Több mint 200 millió forintot csalt ki egy 80 éves férfitól – szerencsejátékra ment a pénz

Brutális verekedés tört ki Encs belvárosában

Buszsofőrre támadt egy férfi Győrben - akár 7 és fél év börtönt is kaphat

Jelentősen olcsóbb az üzemanyag a védett árral nálunk, mint más országokban

Földrengés volt Mosonmagyaróvár közelében

Édesapja életéért küzdött egy férfi Budapesten

Tele volt fegyverrel a bőröndje, buszon bukott le Röszkén

Életet követelt a tűz Alsózsolcán

Videón, ahogy kövekkel dobálta az autókat a 35-ös főútnál Borsodban

Unokahúgát kényszerítette szexre egy nógrádi férfi

Elhunyt dr. Kéri István