
Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás
Védőruhás helyszínelők lepték el annak a háznak az udvarát a Veszprém vármegyei Csóton, ahol egy 39 éves férfi az udvaron többször brutális erővel megütötte a saját anyját, majd miután az idős asszony a földre esett, fadarabokkal tovább verte, sőt meg is rugdosta őt.
Információink szerint a 71 éves asszonynak 4 gyermeke van, két fiával él együtt. Úgy tudjuk, a legfiatalabbal azért veszhetett össze, mert a férfi rendszeresen fogyasztott drogot, ami miatt nagyon agresszív volt az anyjával. Az is többször előfordult már, hogy megverte. Most viszont a vita túlságosan elfajult. A nőhöz mentőket kellett riasztani, mert olyan brutális fejsérüléseket szenvedett, hogy kishíján meghalt.
A nő ezelőtt még a rendőrséget sem merte hívni, annyira félt a saját fiától. Most azonban a kiabálás és a furcsa hangok miatt az egyik szomszéd riasztotta a hatóságokat, akik elkapták a kegyetlen férfit, akit emberölés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
A környéken mindenki jól ismeri a családot, a Tények ottjártakor azonban senki nem mert nyilatkozni, mert a kábítószeres férfi szinte az egész falut rettegésben tartja.
A 39 éves férfit az ügyészség letartóztatta, mert fennáll a szökés és az elrejtőzés veszélye. Ha bűnösnek bizonyul akár hosszú évekre is rácsok mögé kerülhet.

Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás

Emberi maradványokra bukkantak a ferencvárosi lomtalanításon, azonnal értesítették a hatóságokat

Rejtélyes haláleset: Rendőrök lepték el a pécsi Puskin tér környékét

Napok óta valami különös történik a benzinnel és gázolajjal

Nagyfater elszabadult Mátraverebélyen, drogot terített a környéken

Holttestet találtak a dabasi horrorházban, hosszú haláltusát vívott az áldozat

Motorháztetőn utazó nőt vettek videóra Sopronban, az ablaktörlőbe kapaszkodott

Kritikus állapotban megtalálták az eltűnt kunszentmártoni férfit

SMS-csalók élnek vissza a Magyar Nemzeti Bank nevével

Gázolt a vonat a záhonyi fővonalon

Senki ne egye meg – fémdarabokat tartalmazhat a népszerű keksz

Videón az M1-esen történt horrorbaleset, háromszor is megpördült a levegőben az autó