
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Készpénzt, tévét, különféle háztartási gépeket, elektronikai cikkeket lopott el a szülői házból egy 28 éves férfi még 2020-ban. A 134800 forint értékű zsákmányt ezután pénzzé tette, majd drogot vásárolt belőle.
Mikor ezt a szülők megtudták, felszólították fiukat, hogy költözzön el tőlük, ezt pedig ő meg is tette.
Ám 2020 augusztusában egy éjszaka a férfi visszatért a házhoz, felfeszített egy ablakot, és 25 ezer forint értékben egy hangszóróval és egy pár férfi cipővel távozott.

A fotó illusztráció: police.hu
Mivel a férfi ezt követően a teljes kárt megtérítette, az ügyészség feltételes felfüggesztésről döntött, hiszen magatartása úgy tűnt, jó irányt vesz.
Csakhogy időközben több lopás miatt is eljárás indult ellene, így most folytatólagosan, üzletszerűen elkövetett lopás miatt emeltek vádat vele szemben – áll a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség hétfői közleményében.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen